Montaż

 

Montaż sufitu w prostym pomieszczeniu trwa zaledwie kilka godzin, bez kurzu i potrzeby wynoszenia mebli. Po latach, gdyby kolor się znudził, sufit można w prosty sposób zdjąć i założyć nowy, bez potrzeby wykonywania nowej konstrukcji. Montażu dokonują przeszkoleni pracownicy naszej firmy którzy posiadają odpowiednnie narzędia oraz wiedzę na temat sprzedawanych przez nas systemów. Po dokonaniu montażu pomieszczenie jest dostępne natychmiast do użytku, bez dokonywania jakichkolwiek prac dodatkowych.

Montaż rozpoczyna się od przykręcenia specjalnych profili wchodządzych w skład sysemu na których to bedzie zamocowana powłoka sufitowa, aktualnie korzystamy z następujących profili:


 

Następnie na profilach mocowana jest powłoka sufitowa wykonana pod wymiar pomieszczenia. Powłoka ta zostaję odpowiednio napięta oraz bezpiecznie zamocowana. Powłoka może zostać wykonana w dowolnym kształcie, dostosowana do potrzeb pomieszczenia: łuki, filary, wieloboki, okręgi. W suficie można zamontować punkty oświetlenia tradycyjnego i niekonwencjonalnego (led, światłowód) lub podświetlać go od góry. Można również zamontować elementy wentylacji i nawiewu.

 

 

ZOBACZ PALETĘ KOLORÓW


Skontaktuj się z nami


ADRES FIRMY

Sufit-Styl
34 - 400 Nowy Targ
ul. Na Równi 6
woj. Małopolskie


DANE ADRESOWE

tel: 694 723 389
Email: sufity@sufit-styl.pl

Sufit-Styl 2016 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Tworzenie stron www Katowice